Warsztaty Wzornictwa prowadzone przez uznanego projektanta na świecie, odbędą się w Kielcach!

Grzegorz Bień, pierwszy polski laureat międzynarodowej nagrody RedDot Design Award w kategorii concept poprowadzi autorskie Warsztaty Wzornictwa

Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń.

Warsztaty Wzornictwa to cykl spotkań weekendowych dla wybranej siódemki osób. Uczestnicy dobrze aby wykazywali się pomysłowością przy rozwiązywaniu problemów lub posiadali umiejętności (czyt. narzędzia, predyspozycje) do wcielania niecodziennych wizji. Dobrze, jeśli są wrażliwi na potrzeby ludzkie. Może bezpośrednio stykają się z problemem w rodzinie czy miejscu pracy i chcieliby coś zmienić na lepsze, jednak nie znajdują łatwej odpowiedzi na podstawowe pytanie: “od czego zacząć?”

Aby wziąć udział w warsztatach nie będą wymagane kwalifikacje, ponieważ podstawowe narzędzia i techniki nauczą się uczestnicy na warsztatach. Będzie to okazja do zdobycia takich umiejętności, aby samemu realizować namacalne wizje, które powstały z wyższych idei. Skupimy się na ukierunkowaniu energii na rzeczy potrzebne dla ludzi w codziennym ich życiu.

Uczestnicy wprowadzeni zostaną przez namacalny proces ewolucji projektowej. To będzie realna praca tworzenia nowego produktu
i nieprawdą jest, że wszystko zostało zaprojektowane.

Zaczniemy od pierwszych założeń (po co to robimy?) przechodząc przez zamierzone kroki projektowe (nie zapominając o roli przypadku, gdzie powstaje miejsce na genialne pomysły), aż po zrealizowanie projektu ze wsparciem specjalistów z dziedzin związanych z daną technologią.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ ?

Zgłoszenie można wysyłać na adres organizatora pod adres mailowy bien@grzegorzbien.com wyrażając chęć uczestniczenia w warsztatach wzornictwa podając swoje dane kontaktowe, a organizator przedstawi dalsze plany w odpowiedzi. Można również zgłosić się telefonicznie pod nr 502508260

Zapraszamy również firmy produkcyjne do kontaktu w celu nawiązania współpracy podczas trwania Warsztatów. Nie ograniczamy się do wybranej technologii. Niezależnie, czy to będzie firma z parkiem maszynowym do obrabiania metali, czy mała stolarnia lub fabryka z możliwością obróbki tworzyw sztucznych – jesteśmy chętni do rozmów.

Po ukończeniu Warsztatów otrzymają państwo certyfikat zaświadczający zdobyte umiejętności, a firmy będą mogły wykorzystać materiały i produkty do własnej promocji marki.

Share: