To, że co niektórzy z map drukowanych nie są wstanie się zorientować jak dojechać z punktu A do punktu B jest zasługą oddania całkowitej odpowiedzialności nawigacji. Mnie taka potrafiła wyprowadzić w pole – dosłownie, takie które było podmokłe jak bagno. Gdybym map nie umiał czytać to nocowałbym w aucie w środku polski w szczerym polu.

Nowe technologie pozwalają nam robić zakupy, prowadzić interesy, zabawiać nasze pociechy, uczyć języków, dostarczać całej gamy rozrywki.

Inwestorzy startupów skupiają się w większości na rozwijaniu biznesów z pomysłem właśnie w tych obszarach. Zupełnie jak gdyby przyszły świat będzie istniał tylko on-line.

Gdy zabraknie baterii, a my znajdziemy się w środku lasu to będzie dla nas koniec świata?

Dobrze jest zrobić sobie detox od smartphona, zakupów, internetu, zapuścić się w przyrodę i skupić się na zmysłach.

Nie pozwólcie aby Wasz dzień rozpoczynał się od zajrzenia w telefon. Otwórzcie okna, aby wpadło świeże powietrze, rozciągnijcie ręce i kręgosłup, niech dzień będzie Wasz, a nie innych.

Podczas nic nie robienia, nie szukania – przy tak zwanej nudzie, wyzwala się w człowieku spontaniczność i prawdziwa kreatywność.
Wyostrza się intuicja, człowiek się odpręża.

Widzieliście kiedyś ptaki z bolącym kręgosłupem? Fruwają lekko jak podmuch wiatru, żyją w symbiozie z naturą. Sport jest jednym z czynnikiem zbliżającym do tego stanu. Na świeżym powietrzu – zdecydowanie. W końcu pojawi się witalność i energia w waszych organizmach.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *